Mijn Klacht:
Wij zouden met 5 pubers naar het hof van Saksen gaan in augustus een 8 persoon huisje voor 2500 euro, maar we twijfelden heel erg door de corona want dit was onze droom vakantie en hadden er 2 jaar voor gespaard. Eind mei had ik gebeld en toen kon ik eventueel een voucher krijgen. Die mevrouw raadde me aan om te wachten tot voor de betaaldatum want wellicht ging er nog het 1 of ander veranderen.
2e week juni moesten wij het restant betalen maar door alle beperkingen besloten wij om niet te gaan. Dus ik belde naar landal en daar begon de ellende.
De voucher deelde ze niet meer uit, dus die onvriendelijke dames(meerdere keren gebeld) die gaven mij 2 opties.
Optie 1 – Annulering en mijn aanbetaling kwijt
Optie 2 – Omboeken naar volgend jaar voor een week(alleen betaal ik dan 3000)
Ik heb duidelijk vertelt dat mij de voucher was toegezegd maar daar werd uiteraard geen gehoor aan gegeven.
Ik was een zeur want ik kon gebruik maken van de faciliteiten.
Ja dat klopt maarrrr ik kan 4 x 1.5 uur gebruik maken van het zwembad en ik moet van tevoren reserveren. Een week heeft 7 dagen. Wij hebben dit park geboekt voor het zwembad zodat onze 5 pubers heerlijk los kunnen gaan.
En door nog meer beperkingen die op het park aanwezig zijn is dat dus voor ons geen 2500 euro waard.
Landal geeft dus niets, geen korting geen begrip helemaal niks.
Uiteindelijk heb ik de vakantie omgeboekt naar volgend jaar om mijn aanbetaling niet kwijt te zijn maar nu moest ik die dus noodgedwongen overzetten naar een midweek met een waarde van 2000 maar omdat het boekingsbedrag niet mag zakken kost het ons 2500 euro.
Die vakantie gaat het uiteraard niet worden en volgend jaar gaan misschien niet alle kinderen mee dus dan is alles anders.
Ik had ook nog voorgesteld of ik dan dit jaar een vakantie mag boeken met zn 2en voor mijn aanbetaling een weekendje ofzo maar het bedrag mag niet zakken. Dus ik mag een weekend weg voor 2500 euro.
Waarschijnlijk wordt het volgend jaar dus mijn geld kwijt. Dat Omboeken was omdat het niet anders kon.
Het ergste vond ik nog dat je op het einde een mail krijgt dat ze de communicatie sluiten en het jammer vinden dat ik mij niet kan vinden in hun standpunt!
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik gewoon een voucher krijg wat mijn in de eerste instantie toegezegd was voor mijn aanbetaling zodat ik zelf volgend jaar kan kijken waar ik heen wil en voor wat voor bedrag..
Of mijn gehele aanbetaling terug door alle stress wat ik hiervan heb.


