Klacht: 2 maanden voor vakantie prijs giga verlaagd waar jullie niets aan doen, en nu veranderen jullie ineens mijn geplaatste order wat betreft gekozen huisnummer (extra`s)

Diana1974x op 19 juni 2022 over Landal GreenParks in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Landal GreenParks is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vakantieparken
Status Nieuwe klacht
Datum 19 juni 2022

Een klant van Landal GreenParks heeft een klacht ingediend over het wijzigen van zijn geboekte huisnummer en een prijsverlaging van zijn vakantiehuis. Hij had specifiek gekozen voor huisnummer 23, maar kreeg zonder voorafgaande kennisgeving huisnummer 30 toegewezen. Daarnaast is hij ontevreden over het feit dat de prijs van zijn boeking twee maanden voor zijn vakantie aanzienlijk verlaagd werd, zonder dat hierop gereageerd werd door het bedrijf.

Mijn Klacht:

Beste,

op 22 oktober 2021 boekte ik een huisje bij Landal Volendam, ik kies voor opties en huisnummer en koos nummer 23 (zie order screenshot)

Nu ga ik 4 Juli naar Volendam en zie ik in de app dat ik huisje nummer 30 heb gekregen, dit is onacceptabel, ik kies niet voor niets nr 23

Op 11-5-22 diende ik een klacht in omdat mijn huisje 375 euro goedkoper was geworden, jullie hadden daar lak aan (ook dat mijn huis in Oostenrijk 300 goedkoper was geworden ook daar hadden jullie lak aan), ik accepteerde dat echter dit accepteer ik niet, ik boek een vakantie naar mijn keuze en niet dat Landal er ff voor kiest om nu voor de 2e keer iets veranderd (eerst de prijs) nu mijn huisnummer en zonder mij daarvoor op de hoogte te brengen.

Ik vermoed dat er een andere klant (bekende waarschijnlijk van iemand die bij Landal werkt liever huisnummer 23 wilde hebben en ons gewoon ff op een ander huisnummer zetten zonder dit te melden want tja komen ze misschien toch niet achter), als ik een auto koop met 4 banden verwacht ik er 4 geen 3, als ik bij de afhaal chinees kies voor Bami verwacht ik Bami en geen Nasi.

U lost dit op of anders stap ik dit keer naar mijn rechtsbijstand, ik boek iets met specifieke opties en hou er niet van als U dat gewoon verandert zonder overleg, dat u lak heeft aan klanten is mij al gebleken (zie mail klacht mei) maar zoals gezegd accepteer ik dit niet, ik betaal niet voor jan joker 824 euro voor 5 dagen, ik verwacht dat dit opgelost gaat worden want een boze klant aan de balie is wel het laatste wat landal wilt zien.

Morgen (20 juni) neem ik ook contact op met Landal Volendam en Landal Greenparks.

U moet eens stoppen met het pesten van mensen, ik ben een goede klant (dat vind ik zelf), ga vaak via Landal (gemiddeld 4x per jaar) maar de laatste tijd is het maar bagger als het op reserveringen aan komt.

Als u ervoor kiest dat mijn huisnummer, nummer 30 blijft dan zou ik zeggen pak klacht 11-5 erbij en compenseer mij dat verschil wat er toen was (375 euro), doet u dit niet, prima dan zorgt u ervoor dat mijn bestelling van huisnummer 23 goed verzorgt is voor ons op 4 Juli, een boze klant is wel het laatste wat u aan de balie in Volendam wilt, daar zit ik zelf niet op te wachten en andere vakantiegangers ook niet.

Gewenste Oplossing:

U lost gewoon netjes op dat wij het juiste huisnummer krijgen wat op mijn reservering factuur staat waar wij voor gekozen hebben op 22 oktober 2021, namelijk huisje nummer 23 en niet huisnummer 30.

Mocht dit niet meer mogelijk zijn dan pakt u mijn email klacht naar gastenservice erbij van mei 2022 en compenseert mij de prijs die toen gelde (verschil van 375 euro).

Ik wil namelijk rustig op vakantie en genieten van mijn vakantie en niet bij een balie bonje staan te maken omdat landal lak heeft aan zijn bezoekers.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Landal GreenParks

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Landal GreenParks nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Diana1974x
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM