Klacht: Wordt steeds slechter….

Chrissie56 op 16 november 2017 over La Place in de categorie Cafés en Restaurants

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
La Place has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf La Place
Status Nieuwe klacht
Datum 16 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Laatste bezoek La Place Roermond (Bij de ingang): 14 November rond 18:00 uur.

Ben een regelmatige klant van deze La Place. Maar wat ik hier de laatste tijd ervaar is dat me nog ga bedenken óf ik hier überhaupt nog wel terugkom. Het personeel is totaal ongeïnteresseerd/ongemotiveerd. Er zijn onnodige lange wachttijden terwijl sommige mensen “niets” aan het doen zijn. Het aanbod was zéér teleurstellend. Ook voor mijn vrouw die vegetarisch is, is het aanbod erg mager. Toen we dit keer zagen hoe het er bij het wokken uitzag, hebben we het dit maal gewoon bij de frietjes gehouden, die we achteraf eigenlijk ook bij de buren konden eten.

Ook de lage zitstoelen zijn me een doorn in het oog. De leuningen zijn te smerig (zie foto). Zouden na al die jaren toch eigenlijk vervangen moeten worden door gelijksoortige stoelen die gemakkelijk gereinigd kunnen worden.

Ook het management is daar niet zichtbaar die alles in goede banen zou moeten leiden.

Alhoewel dit alleen voor deze LaPlace in Roermond geldt, is dit geen goede reclame voor LaPlace in het algemeen.

Gewenste Oplossing:

Voor de prijzen van de etenswaren zou je meer mogen verwachten.

Zet er dus gemotiveerd personeel neer en zichtbare leiding die alles in goede banen leidt.

Maak het aanbod voor vegetarisch eten uitgebreider. Bijvoorbeeld bij de pasta afdeling zou je vegetarische bolognese aan kunnen bieden of een vegetarische soep.

Vervang deze gestoffeerde zitstoelen voor stoelen die gemakkelijk te reinigen zijn.

Graag grote aandacht voor de hygiene. De vloeren zagen er niet uit.
Zeker ook de toiletten verdienen daar aandacht!!!

Graag ook aandacht voor het snel afruimen/schoonmaken van de tafels van mensen die niet de moeite nemen om naar de afruimend te lopen.

Dat was het voorlopig :-)

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over La Place

Bericht van

8 jaren geleden - Geachte heer Andriessen, Wat vervelend dat u dit heeft ervaren bij onze vestiging in Roermond. U geeft aan dat er weinig aanbod is voor vegetariërs, dat het personeel ongemotiveerd is, het management niet zichtbaar is en hierdoor de hygiëne niet op orde is in het restaurant. Dit is natuurlijk niet de bedoeling. We stellen de vestigingsmanager op de hoogte, zodat uw klacht geadresseerd kan worden. Ook willen we u bedanken voor uw feedback, zo helpt u de kwaliteit van onze onze restaurants goed te houden. Om het vertrouwen in La Place te herstellen, willen we u enkele bonnen doen toekomen. Deze zullen wij per post versturen. Met vriendelijke groet, Sisera Gastenservice

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over La Place nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM