Klacht: Bestelling niet ontvangen

Edith Dolmans op 27 december 2022 over La Bella Moda in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 27 december 2022

Een klant heeft op 11 december 2022 een leren jasje besteld bij La Bella Moda, maar heeft het product tot op heden niet ontvangen. Ondanks betaling en ontvangen e-mails over de verwachte levering, blijft het jasje uit en lukt het de klant niet om contact op te nemen via e-mail.

Mijn Klacht:

Ik heb een leren jasje besteld op 11 december 2022 en nog steeds niets ontvangen. Ik heb het ook al betaald en als ik een e-mail wil versturen naar hun lukt het niet. Ik heb wel e-mails van hun gekregen dat mijn bestelling spoedig zal aankomen maar dat was ook al een week geleden. En dan ook nog e-mail gekregen om het product te beoordelen.

Gewenste Oplossing:

Graag mijn geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over La Bella Moda

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over La Bella Moda nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Edith Dolmans
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM