Klacht: Door remmencheck een scheve stuur

yh1991 op 13 januari 2012 over Kwik-Fit in de categorie Garagebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 september 2012
Bedrijf Kwik-Fit
Categorie Garagebedrijven
Status Opgelost
Datum 13 januari 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op woensdagmiddag heb ik bij mijn auto een remmencheck laten uitvoeren bij de kwikfit. Dit i.v.b.m. schurende geluid bij het afremmen.

Dit zo gedaan. Was iets met de remvoering maar de chef zei dat ik ermee kon door rijden.

Nadat de auto van de brug was, kreeg ik de auto terug. Toen ik weg reed viel me op dat ik tijdens het rechtuit rijden de stuur scheef stond. En wel erg scheef. Voor de remmencheck stond de stuur goed.

Nu vraag ik me af wie van de monteurs mijn remmencheck heeft uitgevoerd. Die persoon heeft mijn wiel niet recht erop gemonteerd. Naar mijn gevoel staat de auto ook een beetje scheef.

Volgens mij was de monteur in opleiding. TErwijl de chef niet goed toezicht op gaf.

Ik ga waarschijnlijk morgen weer langs het filiaal wegens scheve stuur.

Gewenste Oplossing:

Wiel opnieuw afmonteren en goed eropmonteren zonder dat de stuur scheef staat.

Een uitlijning is zowiezo niet nodig. Omdat de stuur voor de remmencheck goed stond.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Kwik-Fit in behandeling genomen

Bericht van Kwik-Fit

13 jaren geleden - Beste Heer Hu, Kunt u bevestigen dat ook deze klacht naar tevredenheid is opgelost? Met vriendelijke groet, Webcare Team Kwik-Fit Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Kwik-Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM