Mijn Klacht:
Goedendag.
Ik reed 15-November-2022 op de snelweg A12 toen mijn auto een lekke band aangaf op het Dashboard van mijn Ford focus. Ik heb lease-plan direct gebeld en ze verwezen mij naar de dichtstbijzijnde garage, in dit geval kwik fit Zevenaar. Want het is levensgevaarlijk. Mijn zoontje van 3 zit er ook in.
Ik kwam aan en die jongen achter de Bali bij kwik fit Zevenaar zei doodleuk “helaas ik kan je niet helpen” ik zei “maar mijn band is lek” hij zei “ja helaas ik heb geen tijd” en stuurde mij gewoon weg. Hij stuurde mij dus weg zonder ook maar te kijken of eventueel beetje lucht in de band doen weer verder op pad. Ik heb lease-plan wederom gebeld, en ze vonden het ook belachelijk en ik moest hier zeker een klacht over indienen. Ze gaan er iedergeval daar een aantekening van maken, ze vertelden mij de klacht in te dienen bij kwik fit, maar die persoon die mij van de klantenservice hielp was ook totaal niet behulpzaam en kwam daar niet verder, ik hoorde toen dat ik het via deze weg moet doen. Het gaat hier om medewerker genaamd Jordy.
Ik ben uiteindelijk door lease-plan gestuurd naar Wensink iets verderop. Zei hadden ook geen tijd, maar voor zulke gevallen maken ze tijd. Dus is mijn auto weer gemaakt.
Gewenste Oplossing:
dat is aan kwik fit.

