Klacht: Nog steeds niet geleverd

Retro75 op 12 juli 2013 over KUKA in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KUKA
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 12 juli 2013

Een klant heeft op 17 april 2013 twee stoelen besteld bij KUKA Utrecht en een aanbetaling van €70,- gedaan. Ondanks een levertijd van 12 weken, heeft de klant na 8 weken geen terugkoppeling ontvangen over de status van de levering en kan KUKA niet telefonisch bereikt worden. De klant maakt zich zorgen dat de stoelen niet meer geleverd zullen worden.

Mijn Klacht:

Wij hebben op 17 april 2013 2 stoelen besteld bij KUKA Utrecht á €339,- per stuk en daarvan €70,- aanbetaald. De levertijd was 12 weken. Dit vonden we al lang, maar goed, dat gebeurt vaker.
Na 8 weken heb ik gebeld met de vraag of er al zicht was op de levertijd. Ik zou daarover teruggebeld worden, maar dat is tot op heden niet gebeurd. Inmiddels was het afgelopen woensdag (10 juli) 12 weken geleden dat we de bestelling geplaatst hebben. Ik probeer KUKA Utrecht telefonisch te bereiken, maar krijg geen gehoord. Idem voor Amsterdam en Rotterdam. Ook het klachtenbureau waar KUKA mee adverteerd neemt niet op, vanwege het niet in gebruik zijn van dat nummer.
Kortom, ik heb zo’n voorgevoel dat onze stoelen niet meer geleverd worden en dat KUKA met de noorderzon vertrokken is.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn aankoopbedrag terug en de aankoop vernietigen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KUKA

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KUKA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM