Klacht: Komen bijna nooit oodagen

walburg19 op 15 juni 2023 over Vincent Container Cleaning Service in de categorie Schoonmaakbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 15 juni 2023

Een klant van Vincent Container Cleaning Service heeft herhaaldelijk ervaren dat de betaalde diensten, zoals het schoonmaken van de kliko, niet worden uitgevoerd. Ondanks het beëindigen van het abonnement, blijft de einddatum steeds verschuiven en wordt er geen terugbetaling aangeboden. De klant overweegt verdere stappen te ondernemen.

Mijn Klacht:

Net zoals alle andere voorgaande klachten, heb ik dezelfde ervaring, ze voeren de betaalde diensten niet uit, ze maken bijna nooit de kliko schoon. Weigeren het restant terug te storten, schuiven de einddatum, keer op keer op, al na enkele maanden heb ik het abonnement beëindigd. Officieel 1 oktober, is nu na 9 maanden al verschoven naar 1 januari 2024. Je komt er niet vanaf. Wordt tijd voor de belbus van Kassa.

Gewenste Oplossing:

Terugstorten van resterende maanden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vincent Container Cleaning Service

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vincent Container Cleaning Service nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door walburg19
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM