Klacht: Komen afspraken niet na

InH op 02 november 2022 over Nederland Isoleert in de categorie Bouwbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Bouwbedrijven
Status Open
Datum 2 november 2022

Een klant van Nederland Isoleert ervaart problemen met de communicatie en het nakomen van afspraken. De zolderisolatie is al twee keer afgezegd en het is onduidelijk of het project voor de winter kan worden afgerond. Telefonisch contact levert weinig op, aangezien de medewerker alleen toegang heeft tot de agenda en geen verdere informatie kan geven.

Mijn Klacht:

Ze komen de afspraken niet na. Eerst moet je zelf bellen om een afspraak te kunnen maken. Mijn afspraak voor zolder isolatie is nu al twee keer afgezegd. Beloofd was dat het voor de winter klaar zou zijn, dat gaat zeker niet meer lukken.
Telefonisch zijn ze niet bereikbaar. Je wordt gebeld door iemand die zelf niets weet en alleen maar in de agenda kan kijken. Gevraagd om te worden terug gebeld door iemand die meer weet; dat gebeurd niet. Vraag me af of het ooit gaat lukken met de isolatie.
Kortom: extreem slechte communicatie, veel beloftes die niet worden nagekomen.
Dit bedrijf heeft een groot probleem met de bedrijfsvoering.

Gewenste Oplossing:

Persoonlijk contact, mee denken over nieuwe afspraak en doen wat er beloofd wordt. Met voorrang behandeld worden als er een afspraak afgezegd wordt, dat is namelijk niet mijn fout.
Een klantenservice die bereikbaar is. Beloftes zoals te worden teruggebeld nakomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nederland Isoleert

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nederland Isoleert nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door InH
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM