Klacht: Fc twente – Feyenoord

daniel_1992 op 25 februari 2014 over KNVB in de categorie Stichtingen en verenigingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KNVB
Status Nieuwe klacht
Datum 25 februari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedenavond,

ik heb mij uiterst geïriteerd over het optreden van de arbiter tijdens deze wedstrijd, 24-02-2014. Wat een achterlijke aanstelling van deze arbiter voor de genoemde wedstrijd. Deze meneer is Twente-Fan. Hierbij zijn de beelden weer te bespreken als we het hebben over bewijsgrond. Ik vind het belachelijk! Buitenspelsituatie en ontnemen penalty gaat mij nu te ver!

Wat betreft Pellè, Ik vind dat je redelijk mag zijn en straffen naar misdaad. Hier staat een boete op van de club én de KNVB. wat voor prestaties, ras, uiterlijk zou nimmer in geding mogen komen. conclusie: Pellè wacht een behoorlijke geldboete te krijgen, meer niet. Natuurlijk zou er vanuit de club wel interne sancties kunnen komen.

Gewenste Oplossing:

Eerlijk wedstrijdverloop met neutrale arbiter. juiste sancties tegen ongewenst gedrag vanuit KNVB & de club

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KNVB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM