Klacht: Dispensatieverzoek SV Laar naar FCODA

F van der Linden op 19 november 2019 over KNVB in de categorie Stichtingen en verenigingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KNVB
Status Nieuwe klacht
Datum 19 november 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Door het opheffen van de JO19.1 bij SV. Laar willen twee spelers graag bij FCODA JO19.1 gaan voetballen. Er is geen plaats meer in de JO19.2 bij SV Laar en bij de scenioren voelen de spelers zich niet thuis. Beide verenigingen willen meewerken alleen de KNVB niet.

Naar onze mening voldoen beide spelers aan de dispensatie criteria:

Artikel 6, lid 6.2.2 Dispensatie criteria.
1. Er is sprake van een gewijzigde omstandigheid die vóór het sluiten van de reguliere overschrijvingstermijn redelijkerwijs niet bekend was. Het opheffen van de JO19.1 door S.V Laar op 2 oktober 2019, dit was zeker niet voorzien vóór het sluiten van de reguliere overschrijvingstermijn
2. Het is niet mogelijk voor beide spelers om bindende wedstrijden te voetballen bij hun club en deel te nemen aan 2 trainingen per week. Het team JO19.2 zit namelijk vol en indien hiervoor een bevestiging
nodig is van het bestuur van S.V Laar dan kan daar gehoor aan gegeven worden.
3. De spelers hebben beide aan hun financiële verplichtingen voldaan bij hun oude club.

Het dispensatie verzoek wordt afgewezen omdat de KNVB van mening is dat het terugtrekken van een team niet een reglementaire dispensatie reden is.

De spelers worden buiten hun schuld twee keer gestraft, men kan niet meer bij de eigen vereniging voetballen en men kan geen dispensatie krijgen om naar een andere vereniging te gaan. Deze gang van zaken is niet uit te leggen aan oudersspelers en verenigingen. De KNVB geeft aan dat ze dit punt gaan evalueren omdat het vaker is voorgekomen. Hier hebben de destbetreffende spelers weinig aan en deze zullen stoppen met voetballen.

Dit kan en mag toch niet de bedoeling zijn van een te voeren beleid.

Met vriendelijke groet,

Frank van der Linden
Jeugdvoorzitter FCODA

Gewenste Oplossing:

Dat beide spelers na de winterstop bij de JO19.1 van FCODA kunnen voetballen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KNVB

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KNVB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door F van der Linden
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM