Klacht: Keihard bolletje in kip tandoori

Sanne11 op 15 januari 2018 over Knorr in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Knorr
Status Open
Datum 15 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

HALLO,

IK ZAT NET DE HEERLIJKE KIP TANDOORI TE ETEN, TOEN INEENS EEN KEIHARD BOLLETJE TUSSEN MIJN TANDEN ZAT. DIT WAS ZEER VERVELEND EN DEED PIJN AAN MIJN TANDEN OMDAT IK NIET GEWEND WAS DAT ER IETS HARDS IN ZAT. IK HEB ER MAAR EEN GEVONDEN, MAAR VAN DE HOEVEEL? IK HEB WEL ZEKER 25 KEER BIJ JULLIE OP DE WEBSITE EEN KLACHT IN TE DIENEN, ZOWEL OP MIJN TELEFOON ALS OP MIJN LAPTOP, EN DOOR DE ‘IK BEN GEEN ROBOT’ KON HET STEEDS NIET WANT HIJ ZEI STEEDS DAT IK GEEN GELDIGE CAPTCHA INVOERDE, DIT HEB IK OOk ZOWEL MET DE VISUELE EN GEHOOR TEST GEDAAN MAAR NIKS HIELP.
IK KIJK UIT NAAR UW ANTWOORD.

MET VRIENDELIJKE GROET,
SANNE CUIJPERS

Gewenste Oplossing:

Als Knorr een compensatie kan regelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Knorr

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Knorr nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM