Klacht: slechte klachtenafhandeling

M.Tavares op 20 november 2020 over Klusup in de categorie Aannemers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Klusup
Categorie Aannemers
Status Open
Datum 20 november 2020

Tijdens een verhuizing heeft de klager verschillende klusjes uitbesteed aan Klusup, maar was ontevreden over de uitvoering van een schilderklus, wat leidde tot financieel verlies. Ondanks dat de klussers terugkwamen om de problemen op te lossen, bleef de kwaliteit van het werk onvoldoende, en de klager werd door Klusup terugverwezen naar de klussers voor verdere afhandeling. De klager raadt Klusup af voor grotere klussen.

Mijn Klacht:

Tijdens mijn verhuizing heb ik meerdere klusjes uitgezet bij klusup. Hier was ik wel tevreden over, tot ik een schilderklus had uitgezet. Klus was niet goed verlopen en heb hierdoor financieel verlies geleden. Ik heb de klussers eerder laten stoppen en moet het schilderwerk zelf oppakken. Ik heb uiteindelijk 680 euro betaald, voor een slecht afgeronde klus.

Klusser heeft meerder zaken niet goed afgewerkt. Klusser was volgende dag teruggekomen om dit recht te zetten. Vooralsnog was het probleem niet verholpen. Dit heb ik teruggekoppeld aan Klusup . Zij verwezen mij terug naar de Klusser.
Voor een grotere klus raad ik klus up niet aan !

Gewenste Oplossing:

Financiele compensatie

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Klusup

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Klusup nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door M.Tavares
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM