Klacht: Oplichting

SV130606 op 14 mei 2021 over Kliko Collectieven Almere in de categorie Algemeen, Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Kliko Collectieven Almere has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 14 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 14 april contract afgesloten en zou tijdens bedenktijd 2 demowasbeurten krijgen. Tot op heden niks gekregen. Contact opgenomen en aangegeven dat ik me contract wou opzeggen, moest via mail volgens hun maar mail komt niet aan. Aangetekende brief gestuurd maar die is geweigerd. Melding gemaakt bij de politie en volgens rechtsbijstand is de enige oplossing nog om het voor de rechter te laten komen.

Gewenste Oplossing:

Als ik van hun af ben en hun gestopt worden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kliko Collectieven Almere

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kliko Collectieven Almere nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door SV130606
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM