Klacht: klant onvriendelijk

Kootje62 op 18 november 2023 over De Bommel Meubelen in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 18 november 2023

Een klant van De Bommel Meubelen heeft een relaxstoel gekocht, maar na enkele weken bleek het leer niet meer leverbaar. De klant besloot het showmodel te kopen, met de voorwaarde dat de elektrische accu in orde zou worden gemaakt. Bij levering bleek de stoel niet te functioneren en na meerdere pogingen om het probleem op te lossen, bleef de accu defect.

Mijn Klacht:

een relax stoel gekocht op accu in Zoeterwoude , na een paarweken kregen wij het bericht dat het desbetreffende leer niet meer leverbaar is , wij hebben toen besloten het showmodel te kopen onder voorwaarde dat de elektra (accu) in orde gemaakt zou worden , na een paarweken wordt de stoel bezorgd , met aan de zijkant een losse accu gepropt , een reserve accu Mijnheer werd gezegd , de stekker van de stoel in het stopcontact , stoel doet niets moet even opladen Mijnheer stoel heb het nooit gedaan , ik met de reserve accu naar Zoeterwoude wat de bedoeling hier van is , die moet er in gezet worden , achteraf was het zo dat de stoel in Zoeterwoude is weggehaald naar het Centraal magazijn en er niets meegedaan is , monteur komt zet de accu er in , na een paar weken weigert ook deze accu , monteur komt met een nieuw soort accu , met de mededeling je moet het net zo behandelen als een mobiel helemaal leeg en dan opladen , op een gegeven moment was hij leeg wilde hem opladen , maar deed niets laden niet op , er komt 8 december weer een monteur , maar de telefonisten ( Astrid ) hield nu voet bij stuk dat ik de accu nu moet betalen ( 99 EURO PLUS VOORRIJ KOSTEN ) na een koehandel in de winkel Zoeterwoude werd er voet bij stuk gehouden dat ik de accu moet betalen en de voorrij kosten niet de stoel is nu een jaar oud , we hebben de stoel 3 maanden kunnen gebruiken , we gingen er van uit dat er op de accu wel
garantie op zit . MIJN VERMOEDEN IS DAT HET IN HET OPLAAD SYSTEEM ZIT

Gewenste Oplossing:

een kosteloze oplossing

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Bommel Meubelen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Bommel Meubelen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kootje62
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM