Klacht: klacht tickets Justin Bieber

CMAM op 11 oktober 2013 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 11 oktober 2013

Een klant heeft in juni 2012 drie kaarten besteld voor een concert van Justin Bieber via Ticketloket.com. In maart 2013 ontving de klant bericht dat de kaarten nooit geleverd zouden worden, gevolgd door een e-mail over de terugbetaling. Tot op heden heeft de klant nog steeds geen terugbetaling ontvangen, ondanks dat het inmiddels een jaar later is.

Mijn Klacht:

Juni 2012 3 kaarten besteld voor Justin Bieber.
In maart 2013 bericht ontvangen dat die er nooit zouden komen. Daarna een mail gehad hoe ik het geld terug wilde (in de vorm van andere tickets om geld retour). En daarna niets meer.
Ik wacht nog steeds op mijn geld. Hele gebeuren duurt nu inmiddels een jaar.

Gewenste Oplossing:

Met geld retour zoals beloofd.
Ze reageren ook niet via mail en telefonisch zijn ze niet te bereiken. (wat te verwachten is eigenlijk)
(Kreeg er in maart een restitutie-brief bij dat er na een periode van 6 maanden ook rente bij kwam van 3%.)

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM