Klacht: Klacht? of aangifte wegens verduistering?

KlagersUnited op 24 september 2013 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 24 september 2013

Een gebruiker uit de klachten over Ticketloket.com vraagt zich af hoeveel van de klagers daadwerkelijk aangifte hebben gedaan bij de politie en of zij informatie hebben ontvangen over de afhandeling van deze aangiften. De opmerking komt voort uit het aantal klachten dat op de website is vermeld.

Mijn Klacht:

Ik zie 1055 klachten op deze site over Ticketloket.com. Wie van de klagers heeft daadwerkelijk aangifte gedaan bij de politie? Wie heeft bericht van de politie ontvangen over afwikkeling van deze aangifte?

Gewenste Oplossing:

Geld terug aan ALLE gedupeerden, en wel voor het einde van September 2013.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ticketloket.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticketloket.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM