Klacht: Geld gestort maar geen cadeau

Chantal1303 op 22 mei 2013 over Kinderpaleis in de categorie Speelgoedwinkels - Ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 mei 2013

Een klant van Kinderpaleis heeft een cadeau besteld en betaald, maar heeft dit nooit ontvangen. De klant kan de website niet meer bereiken en het telefoonnummer is niet bereikbaar. Er wordt gevraagd om hulp bij het terugkrijgen van het geld, aangezien de bank geen actie kan ondernemen.

Mijn Klacht:

Hier precies hetzelfde verhaal wat ik nu nog 1 keer heb gelezen, Cadeau besteld en betaald maar geen cadeau gekregen. Kan nu niet eens meer op de site en het telefoonnr is niet bereikbaar. Heeft iemand een e-mail adres of andere tips om het geld terug te krijgen? De bank kan niets doen aangezien ik het zelf overgemaakt heb. Ze zeiden daar dat ik aangifte moet doen bij de politie.

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kinderpaleis

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kinderpaleis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM