Klacht: Verkeerde bestelling gekregen

Te Riele op 18 december 2016 over KFC in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KFC
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 18 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben net na een dramatische voetbalwedstrijd Ajax-PSV naar de KFC Amsterdam (Tafelbergweg 2B) gegaan en daar door de Drive-Thru besteld. Ik had een Favourites Box Meal besteld met daarin een kipburger Plain, 9 Filet bites en een Burger menu met ook waarvan de burger plain. De burgers waren alle twee zeker niet plain (Zonder alles erop behalve het broodje en de burger). Ook zat er bij de twee Cola’s maar 1 rietje. Mijn kinderen houden absoluut niet van kaas en sla op de burgers en heb daardoor de burgers niet op kunnen eten. Mijn kinderen hebben daardoor alleen wat frietjes en gelukkig nog wat van de 9 filet bites kunnen eten en ik dus helemaal niks.
Ik ben er hier dus echt totaal niet blij mee. Als je voor 25,20 aan eten besteld, verwacht je dat je je eten krijgt zoals besteld.
Ik ben echt helemaal klaar met dit soort slechte service.
Ik kan het bonnetje niet toevoegen aan de klacht dus daarvoor graag mailen.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld heb teruggegeven

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KFC

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KFC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM