Klacht: Onbeschoft personeel

Wm91 op 03 oktober 2022 over KFC in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KFC
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 3 oktober 2022

Een klant heeft 25 minuten gewacht op de bestelling van twee ijsjes en crispy tenders bij KFC aan de Admiraal Helfrichstraat in Amsterdam. Bij ontvangst waren de ijsjes al gesmolten en de kip koud, terwijl meer dan tien medewerkers aanwezig waren die niet aan het werk waren.

Mijn Klacht:

25 minuten gewacht op 2 ijsjes en crispy tenders. Ijs was al gesmolten en de kip was koud. Meer dan 10 medewerkers die allemaal aan het relaxen waren ipv werken. Restaurant aan de Admiraal Helfrichstraat in Amsterdam.

Gewenste Oplossing:

Vergoeding van m’n mega slechte ervaring

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KFC

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KFC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Wm91
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM