Klacht: Geen chicken wings

Meneer Quaedvlieg op 13 maart 2017 over KFC in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KFC
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 13 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hele dag reclame op de radio KFC €5 deal. Dus naar KFC Heerlen. Neen dat hebben we niet. Tja verkeerd / te weinig besteld. Doet u dan maar een REAL DEAL van €15. Neen dat hebben we ook niet. Ik kan je wel wat kip stukken in een emmer doen. Kostte € 16.80.. Mooie aanbieding KFC. Ik vind het meer klantjes pesten. En bovendien waren alle tafels smerig en is gedurende mijn verblijf niemand komen poetsen. Gebruik nette tekst…. Jullie kunnen beter je zaak netjes houden..

Gewenste Oplossing:

Als ik gewoon krijg wat jullie beloven. Als je dat niet hebt moet de manager zelf een goed alternatief bieden in het voordeel van de klant en niet in diens nadeel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KFC

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KFC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM