Klacht: Wijzigingen en niet nakomen afspraken

MartyV op 22 maart 2015 over Keuken Kampioen in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Keuken Kampioen has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Het regiomanagement heeft contact gehad met de klant, de situatie is besproken en er is een oplossing/vergoeding aangedragen.

Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 22 maart 2015

Een klant van Keuken Kampioen ervaart problemen met het aankoopproces van een keuken, waarbij onder druk een handtekening is gezet zonder voldoende bedenktijd. Er zijn beloftes gedaan over wijzigingen zonder extra kosten, maar deze blijken niet te kloppen, en afspraken over communicatie worden niet nagekomen. De klant voelt zich slecht behandeld en is teleurgesteld in de service van de vestiging in Spijkenisse.

Mijn Klacht:

Onder grote druk je handtekening zetten. Dus bedenktijd ho maar! Belofte dat je alles kan veranderen, er wordt vergeten bij te zeggen dat als je iets verandert je fors bij moet betalen. Willen alles mondeling afhandelen om maar niets op papier vast te leggen, want ja dan is jouw woord tegen hun woord. Afspraken over bellen, mailen worden niet of nauwelijks nagekomen. Weten ook niet wie ze gesproken hebben. Willen alle kosten bij koper leggen ook al heb je ” mondeling “. Toezeggingen gekregen.
Kortom bittere ellende voor een koper, die voor het eerst een keuken aanschaft en zo “geholpen” wordt. Triest als je bedenkt dat je niet elke dag zo’n aankoop doet en dan zo behandeld wordt. Het is te hopen dat het niet altijd zo gaat. Maar bij mij wel en dat allemaal bij
Keukenkampioen Spijkenisse door de heer A.T. Een waarschuwing voor iedereen pas op als je daar gaat kijken.
Maar ik denk dat Keukenkampioen Spijkenisse door onschuldige en niet door de wolgeverfde kopers kan bestaan.

Gewenste Oplossing:

Als men het voor nu en altijd eens keurig afhandelen door hun fouten te erkennen en de extra kosten die dit met zich meebrengt op zich te nemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Keuken Kampioen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Keuken Kampioen in behandeling genomen

Bericht van Keuken Kampioen

10 jaren geleden - Beste meneer Verveen, Dank u wel voor uw bericht. Spijtig te moeten lezen dat u deze ervaring heeft overgehouden tijdens de aankoop van uw keuken. Excuses hiervoor. Ik ga deze situatie voor u bespreken en kom hier spoedig bij u op terug. Alvast bedankt voor uw geduld. Met vriendelijke groet, Keuken Kampioen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Keuken Kampioen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Keuken Kampioen

Heeft op 30 maart 2015 om 14:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Het regiomanagement heeft contact gehad met de klant, de situatie is besproken en er is een oplossing/vergoeding aangedragen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM