Klacht: verkeerde apparatuur geleverd

Buite op 19 november 2016 over Keuken Kampioen in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Keuken Kampioen is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Keukenleveranciers
Status In behandeling
Datum 19 november 2016

Een klant van Keuken Kampioen heeft een klacht ingediend over de levering van zijn keuken op 6 september 2016, waarbij verkeerde apparatuur is geleverd. De klant had specifiek gevraagd om een Bauknecht vaatwasser met stevige korven en RVS binnenwerk, maar is ontevreden over de geleverde vaatwasser. De klacht is gericht aan het filiaal in Duiven, waar de verkoper Maray Vahlkamp en filiaalmanager Dragan Vuletic betrokken waren.

Mijn Klacht:

Beste lezer,
Bij deze een officiële klachtenbrief m.b.t. de levering van mijn keuken op 6 september 2016.
Ordernummer: 2 0294 001639
Filiaal: Duiven
Naam Verkoper. Maray Vahlkamp
Naam Filiaalmanager: Dragan Vuletic
Ik heb klachten over de apparatuur.
Vaatwasser:
Ik heb tegen de verkoper gezegd dat ik een goede vaatwasser wil met stevige korven en een RVS binnenwerk. We hebben in de showroom enkele vaatwassers bekeken, andere merken en aangegeven dat ik een Bauknecht wil met stevige korven, de vaatwasser hoeft geen heel uitgebreide programma’s te hebben maar stevigheid vind ik belangrijk.. Aangegeven dat ik bij mijn dochter al eens een vaatwasser heb gezien die niet stevig was en dat ik dat beslist niet wil. We hadden al besproken dat ik zoveel mogelijk hetzelfde merk apparatuur wil. Bauknecht is in mijn ogen een degelijk merk. De verkoper heeft een vaatwasser uitgezocht in het boek en gezegd dat dit de juiste was. Ik kon hieruit niet opmaken of de korven stevig waren, maar ik ging ervan uit dat de verkoper dit weet en aan mijn wens zou voldoen.
Bij levering blijkt dat de korven echt van een allerbelabberdste kwaliteit zijn. Hierop heb ik gereageerd naar de verkoper en hij wil dit niet oplossen.
Na het eerste telefonische gesprek ben ik gaan googelen op Kitchenonline voor apparatuur, nu blijkt dat de verkoper bij mij allemaal de goedkoopste
apparatuur heeft uitgezocht. Gegoogeld op merk en apparaat en prijs laag/hoog en tot mijn stomme verbazing kwam alles “toevallig” op de goedkoopste uit. Ik voel me zo vreselijk belazerd.
Ook de oven heeft hij beloofd met een grote inhoud en ook hier blijkt hij de goedkoopste die hij kon vinden heeft ingevuld, de grootte van de oven valt tegen, de knoppen zijn van plastic.
Toen kwam ik er ook achter dat ik m.b.t. de koelkast verkeerd ben geadviseerd. Ik heb specifiek gevraagd naar de grootst mogelijke inbouwkoelkast, hij liet mij een kast van 122 cm. zien en zei dat dit de grootste is. Ik heb gezegd , als dit de grootste is moet die erin. Bij het googelen (na levering van de keuken) kwam ik erachter dat er ook een inbouwkoelkast van 178 cm. te verkrijgen is. Ook dit heb ik bij het filiaal aangekaart en ook dit willen ze niet oplossen. Ze zeggen steeds dat ik daar voor getekend heb, maar ik ben verkeerd geadviseerd (goed advies mag je toch verwachten als leek, en bovendien staat op de site van Keukenkampioen dat ze DESKUNDIG advies geven) en bovendien kan ik niet controleren of de verkoper de juiste artikelnummers noteert.
Nogmaals met de verkoper gebeld, hij kon zich niet voorstellen dat hij dit niet goed had gedaan.
Later nog een keer met de filiaalmanager gesproken, ook hij wil het niet oplossen. Zeer onvriendelijk stond hij mij te woord. Hij zei ook dat er ook wel wat eigen verantwoording bij komt kijken als je een keuken koopt, ik kom voor advies en verwacht dan het juiste te krijgen!!!!!!
Nadat ik de keuken had gekocht (31 mei) vroeg de verkoper nog of ik tevreden was met mijn aankoop, ik heb hem toen gezegd dat ik het een prijzige keuken vind maar daar was ik mee akkoord gegaan.
Toen zei hij: Maar voor dat geld krijgt u wel een kwaliteit keuken. Nou de kwaliteit is ver te zoeken!!!!!
Wat ik wil is dat de apparatuur vervangen wordt voor hetgene wat ik gevraagd heb.
Ik verwacht uiterlijk 6 oktober 2016 een bevredigende oplossing.”
Met vriendelijke groet,
B. Blankespoor
Van: C., Sabrina
Verzonden: woensdag 5 oktober 2016 13:36
Onderwerp: Oplossing Keuken Kampioen
Geachte mevrouw Blankespoor,
Zoals toegezegd verstuur ik u hierbij een mail met de zaken die we hebben besproken. Ik heb u voorgesteld dat u een nieuwe koelkast, nieuwe inbouwkast voor de koelkast en vaatwasser kunt uitzoeken tegen de inkoopprijs. Daar er de inkoopprijzen verschillen per apparaat wil ik u vragen om eerst de nieuwe koelkast en vaatwasser naar complete tevredenheid (hoogte, stevigheid etc) uit te zoeken waarna ik met de inkoopafdeling kan schakelen welke prijzen hierbij horen. Hiermee hoop ik alsnog dat wij dit op deze manier samen op kunnen lossen.
Ik hoor graag van u.

Met vriendelijke groet,
Sabrina C.
Regiomanager Midden Keuken Kampioen
KRIE2183A++ BAUKNECHT inbouwkoelkast groot
Een passende inbouwkast voor de koeler, onderin koeler en daarboven een kastje
Vaatwasser Siemens SN69M030NL
Bij deze zeg ik nogmaals dat ik een oplossing verwacht van KeukenKampioen en dat ik niets hoef te betalen, ik heb de keuken al goed betaald.
Mvg, B. Blankespoor
Geachte mevrouw Blankespoor,
Hierbij de bevestiging per mail dat het vervangen van de vaatwasser, koelkast en kast waar de koelvriescombi in moet, de kosten hiervoor bedragen 1949 euro. Op basis van de adviesprijzen zou dit 3420 euro zijn.
Mocht u hier toch mee akkoord gaan, hoor ik het graag van u.
Met vriendelijke groet,
Sabrina C.
Regiomanager Midden
Een ander aanbod ontvangen van Keukenkampioen maar ik moet nog steeds bijbetalen terwijl ik de keuken al duur heb betaald!!!!!!!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Gewenste Oplossing
Als Keukenkampioen de kosten voor zijn rekening neemt en de juiste apparatuur levert.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Keuken Kampioen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Keuken Kampioen in behandeling genomen

Bericht van Keuken Kampioen

9 jaren geleden - Beste meneer/mevrouw Blankespoor, Zoals reeds aangegeven kunnen wij de apparatuur niet kosteloos bij u omwisselen. Wij hebben u een aanbod gedaan en zullen dit ook handhaven. Ik vertrouw erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Eva - Webcare Keuken Kampioen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM