Klacht: Slechte kwaliteit werkblad

Kolkmandennis op 05 november 2016 over Keuken Kampioen in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Keuken Kampioen has resolved this complaint
Klacht opgelost op 7 november 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Kolkman, Zoals reeds eerder aangegeven in een telefonisch contact zijn we niet in de gelegenheid het werkblad kosteloos om te wisselen tegen een stenen blad. Wel zijn wij bereid om een stenen werkblad aan te bieden tegen een...

Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 5 november 2016

Een klant heeft in april een keuken gekocht bij Keuken Kampioen, die door hun aannemer is geplaatst. Hoewel de klant over het algemeen tevreden is, heeft hij klachten over de kwaliteit van het aanrechtblad, dat een te dunne toplaag heeft die snel beschadigt, en over een hoogteverschil bij de aansluiting van de werkbladen in de hoek.

Mijn Klacht:

Wij hebben in April dit jaar een keuken gekocht bij Keukenkampioen. Deze is door onze aannemer naar volle tevredenheid geplaatst en inmiddels ook in gebruik genomen. Voor 95% helemaal top!

Over één ding zijn we echter niet tevreden: het aanrechtblad/werkblad. Wij hebben gekozen voor een standaard werkblad (composiet/hout) met een mooie toplaag. Echter is deze toplaag zo ontzettend dun, dat deze bij het minste geringste beschadigd. De toplaag is zelfs zo dun, dan je een kras niet eens voelt. Dit is dus minder dan 1 mm. Dus een boodschappenkratje, uitschieter met een mes etc. zorgt al voor enorme zichtbare krassen.

Daarnaast sluiten de 2 werkbladen in de hoek niet mooi aan, waardoor er een hoogteverschil voelbaar is. Onze aannemer heeft dit zo goed mogelijk proberen op te lossen, maar de hoek blijft voelbaar/zichtbaar en sluit gewoon niet goed aan.

We hebben hier over met Keukenkampioen contact gehad. Over het eerste punt krijgen we te horen dat het gebruikersschade is en dat dit (tegen vergoeding) gerepareerd kan worden of dat we een ander werkblad uitzoeken met korting. We wisten immers dat het gekozen materiaal niet zo goed is als bijvoorbeeld een stenen blad aldus Keukenkampioen.

Het slecht aansluiten van de 2 werkbladen is volgens keukenkampioen te wijten aan het niet haaks zijn van onze keukenmuren. Iets waar een stucadoor toch echt bijna 2 dagen mee bezig is geweest. Die muren zijn absoluut haaks. Toch sluit het werkblad niet netjes aan.

Gewenste Oplossing:

Wij zijn tevreden als het huidige werkblad een dikkere toplaag zou hebben. Volgens mij mag je als consument toch verwachten (ook al neem je een goedkoper werkblad) dat dit werkblad op z'n minst iets kan hebben en niet bij het minste geringste beschadigd. Ook het op elkaar aansluiten van de werkbladen zou ik graag opgelost zien. Op dit moment zou er vocht in kunnen komen met alle gevolgen van dien.

We hopen dat Keukenkampioen ons kosteloos kan/wil helpen. Ons inziens voldoet het werkblad niet aan de verwachtingen die je van een werkblad mag hebben.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Keuken Kampioen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Keuken Kampioen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Keuken Kampioen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Keuken Kampioen

Heeft op 07 november 2016 om 13:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Kolkman,

Zoals reeds eerder aangegeven in een telefonisch contact zijn we niet in de gelegenheid het werkblad kosteloos om te wisselen tegen een stenen blad. Wel zijn wij bereid om een stenen werkblad aan te bieden tegen een coulance prijs.
Het bezoek van een monteur behoord zeker tot de mogelijkheden, echter zullen we hiervoor wel kosten aan u doorbelasten.
Mijn collega van de klantenservice heeft getracht u telefonisch te bereiken, helaas zonder resultaat. Indien u in wil gaan op bovenstaande, of als u nog vragen heeft kunt u ons contacten op 0416-539325

Met vriendelijke groet,

Eva - Webcare Keuken Kampioen

Kolkmandennis

Heeft op 07 november 2016 om 17:43 geantwoord

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Hartelijk dank voor het meedenken. Vandaag heb ik telefonisch contact mogen hebben met Keuken Kampioen (keurig!). Daarbij is bovenstaande oplossing inderdaad besproken. Men heeft ook nog aangeboden om het werkblad kosteloos te laten herstellen. Iets waar ik graag gebruik van zou willen maken.

Maar ... dit neemt niet weg dat het werkblad van slechte kwaliteit is.

Het repareren van de beschadigingen in het blad lost het onderliggende probleem niet op ... dan kan ik het werkblad namelijk nog steeds niet gebruiken zonder handschoentjes aan te trekken.

Mijn gewenste oplossing: de leverancier van het werkblad vervangt (kosteloos) het werkblad voor eenzelfde werkblad met een dikkere toplaag waar wél op gewerkt kan worden. En daar valt dan ook het verwijderen en opnieuw monteren van het werkblad onder alsmede het weer netjes afwerken van de keuken.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM