Klacht: annuleren van bestelling

harm42 op 21 januari 2015 over Keuken Kampioen in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Keuken Kampioen has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Meneer/ mevrouw is zowel telefonisch als via de mail op 22-01 benaderd.

Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 21 januari 2015

Een klant van Keuken Kampioen heeft op 16 november 2014 een keukenofferte ondertekend, met de mogelijkheid om de bestelling kosteloos te annuleren bij afwijzing van de hypotheekaanvraag. Na ontvangst van de afwijzingsbrief op 7 januari 2015, heeft de klant de benodigde documenten op 9 januari 2015 naar het hoofdkantoor gestuurd, maar ontving op 21 januari 2015 te horen dat er nog geen actie was ondernomen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 16 november 2014 is een er een keuken offerte ondertekend in de vestiging te Duiven. Omdat de hypotheekaanvraag nog niet rond was konden we volgens de verkoper gebruik maken van de het formulier “voorbehoud aankoop woning”. Hierin staat dat de bestelling kosteloos kan worden geannuleerd als de geplande aankoop van de woning niet doorgaat. Voorwaarde is een te overleggen brief van de bankinstelling. Op 7/1/15 een brief ontvangen van de bankinstelling dat de hypotheek aanvraag is afgewezen. Op 9/1/15 de brief van de bankinstelling aangetekend, met kopie koopovereenkomst en brief voorbehoud aankoop woning, verstuurd naar het hoofdkantoor in Waalwijk. Op 21/1/15 contact opgenomen met de afdeling klantenservice in Waalwijk. Deze gaf aan de stukken ontvangen te hebben. Echter was er nog niets mee gedaan. Ze gaf aan het annuleringstraject te gaan starten en de vestiging te Duiven per direct telefonisch in te lichten, ik werd hiervoor zelfs in de wacht gezet. Binnen 2 dagen zou er een brief worden verzonden vanuit de vestiging Duiven. Op dezelfde dag bij de vestiging te Duiven binnengelopen. Deze gaven aan geen telefoontje of bericht van het hoofdkantoor te hebben ontvangen en dus niets te weten van een gestarte annuleringsprocedure/ te versturen brief. Daaropvolgend weer de klantenservice gebeld. Na het doorgeven van het ordernummer werd mij verteld dat mijn brief niet was aangekomen. Door de niet ontvangen brief van de bankinstelling kon de annuleringsprocedure niet opgestart worden. Vreemd eerst wel aangekomen, nu weer niet aangekomen? Was wel aangetekend verstuurd en volgens track en trace ook afgeleverd te Waalwijk op 12/1/15. Op de vraag wat het annuleringstraject precies inhield werd het stil. Prompt werd ik doorverbonden met wat later bleek de planner? Ik werd vriendelijk te woord gestaan maar zij kon mij geen verdere informatie verstrekken behalve voor het inplannen van een inmeet-plaatsingsafspraak en dat het annuleren van een bestelling doorgaans heel lang duurt. Daar ben ik mij nu ook van bewust. Afspraak is afspraak. Ook voor de Keuken kampioen. De vestigingsmanager van de vestiging te Duiven tot op heden nog niet (telefonisch) kunnen bereiken.

Gewenste Oplossing:

Als de bestelling volgens afspraak kosteloos kan worden geannuleerd zoals ook in de ontvangen Keuken Kampioen bijlage "voorbehoud aankoop woning" is beschreven. Hiervoor een brief te ontvangen van de bedrijfsleider vestiging Duiven waarin de kosteloze ontbinding van de overeenkomst is aangegeven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Keuken Kampioen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Keuken Kampioen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Keuken Kampioen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Keuken Kampioen

11 jaren geleden - Beste meneer/ mevrouw Arens, U bent ondertussen door ons benaderd, er is onderstaande besproken: U heeft de keuken gekocht met een ontbindende voorwaarde. U heeft dit met de juiste bescheiden aangetoond. Hierdoor heeft u voldaan aan de ontbindende voorwaarde en maakt u aanspraak op het kosteloos annuleren van uw keukenorder. Dit is ter bevestiging naar uw gemaild. Met vriendelijke groet, Keuken Kampioen

Keuken Kampioen

Heeft op 22 januari 2015 om 16:41 geantwoord

Geboden Oplossing:

Meneer/ mevrouw is zowel telefonisch als via de mail op 22-01 benaderd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM