Klacht: Kempkens laat klant letterlijk in de kou staan

jeroenkemps op 01 oktober 2024 over Kemkens Installatiebedrijf in de categorie CV Ketels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Kemkens Installatiebedrijf werkt aan deze klacht
🔄 In behandeling
Categorie CV Ketels
Status In behandeling
Datum 1 oktober 2024

Een klant van Kemkens Installatiebedrijf heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de storingsdienst. Na lange wachttijden en een miscommunicatie over de melding van een storing, voelde de klant zich in de steek gelaten en geconfronteerd met waterschade door een lekkende cv-ketel. De klant uitte zijn frustratie over de gebrekkige service en het gebrek aan adequate opvolging door het bedrijf.

Mijn Klacht:

Na eerdere slechten ervaringen met Kempkens vandaag opnieuw een groot drama. Vandaag meerdere pogingen na werktijd gedaan om de storingsdienst te bereiken. Uiteindelijk bijna 45 min in de wacht gestaan bij het call center totdat ik mijn storing kon melden. Nadat ik om 22:32 opnieuw contact opnam bleek dat ze vergeten waren de storing door te zetten, de boodschap was meneer probeert u het morgen maar weer want we gaan niet meer redden. Ondertussen loopt het water van de cv ketel onder mijn kast door en er dus niks anders op zit om alles maar af te sluiten. Kansloos bedrijf die hun processen niet op orde hebben, en de klant gewoon aan zijn lot overlaten. En Kempkens neem maar eens contact met mij op i.p.v. een standaard reactie waarin spijt wordt getuigd met het verzoek telefonisch contact op te nemen

Gewenste Oplossing:

Oplossen van de storing en financiële genoegdoening ivm niet nakomen van afspraken

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar Kemkens Installatiebedrijf over deze klacht.

Bericht van Kemkens Installatiebedrijf

1 jaar geleden - Beste Jeroen, mijn collega Lenny van de klantenservice heeft vanochtend direct contact met u opgenomen. Wij doen ons uiterste best om vandaag zo snel mogelijk bij u te zijn. Mijn collega heeft al excuus aangeboden voor de slechte bereikbaarheid van de storingsdienst vanwege de grote drukte op het moment. Jammer om deze review te lezen, zoals gezegd wij zorgen voor een snelle oplossing. Met vriendelijke groet, Helga Klantenservice Kemkens

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door Kemkens Installatiebedrijf in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door jeroenkemps
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM