Klacht: Afspraak. gedrag monteur en diefstal

jcvangrieken op 13 mei 2020 over Kemkens Installatiebedrijf in de categorie CV Ketels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Kemkens Installatiebedrijf heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 30 juni 2020
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen de heer Van Grieken, Al enige tijd geleden heeft onze planner contact met u opgenomen naar aanleiding van uw klacht. In dat telefoongesprek zijn de door u beschreven gebeurtenissen besproken. Het telefoongesprek dat u met onze planner heeft gehad...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie CV Ketels
Status Opgelost
Datum 13 mei 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Firma Kemkens maakt tot twee maal toe een afspraak maar komt gewoon niet opdagen. Tot twee maal toe een dag zitten wachten en dus inkomstenverlies. Antwoord: U was niet thuis terwijl ik er wel degelijk was maar de gehele dag geen voertuig van Kemkens gezien heb. De derde afspraak: Monteur komt opdagen. Vrij arrogant en legt mij direct regels op (in mijn eigen huis). Wanneer ik hem vertel dat hij zich aan mijn regels moet houden heeft hij er compleet lak aan en geeft een agressie antwoord. Monteur betreed (zonder mijn toestemming) iedere ruimte. Als ik een vraag stel is de monteur amper genegen een antwoord te geven. Het enige antwoord wat deze monteur kan geven is : Ga maar ergens zitten waar u mij niet in de weg loopt. Nu begrijp ik ook zijn standpunthouding. Ook wist hij niet hoe snel hij buiten moest komen. Na zijn bezoek heb ik dan ook geconstateerd dat er enkele van mijn eigendommen verdwenen zijn. Diverse verontreinigingen aangetroffen welke zeer onsmakelijk waren tot uiterst smerig. Melding gemaakt via de klachtensite van Kemkens. Antwoord: Ik kan het mij dit niet voorstellen want dit is een hele goede monteur dus kan ik het mij niet voorstellen dat hij zoiets gedaan heeft of zoiets doet. Ik begrijp het antwoord van deze jonge binnendienstmedewerker want ook hij probeert zijn collega te beschermen. Als ik dan ook naar zijn leidinggevende vraag wordt de verbinding verbroken. Duidelijk !!!

Gewenste Oplossing:

Een gesprek met iemand die wel in staat is op een goede manier klachten op te lossen en niet alles maar van één kant bekijkt. Tot een oplossing komen waarmee beide zijden tevreden kunnen zijn.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Kemkens Installatiebedrijf over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Kemkens Installatiebedrijf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Kemkens Installatiebedrijf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Kemkens Installatiebedrijf

Heeft op 30 juni 2020 om 08:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen de heer Van Grieken,
Al enige tijd geleden heeft onze planner contact met u opgenomen naar aanleiding van uw klacht. In dat telefoongesprek zijn de door u beschreven gebeurtenissen besproken. Het telefoongesprek dat u met onze planner heeft gehad is daarna positief afgesloten. Bij deze sluiten wij uw klacht dan ook af.

Met vriendelijke groet,
Kemkens

jcvangrieken

Heeft op 30 juni 2020 om 09:41 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

De zaak wordt eenzijdig door het bedrijf bekeken. Bedrijf kan geen fouten ondanks dat er wel onvolkomenheden zijn aangetoond d.m.v. foto's

Alle klachten die gemeld zijn door jcvangrieken
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM