Klacht: Kees Smit / klantenservice

Mjanssen88 op 06 mei 2025 over Kees Smit Tuinmeubelen in de categorie Tuin, Tuincentra

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tuin
Status Nieuwe klacht
Datum 6 mei 2025

Op 5 mei 2025 heeft een klant van Kees Smit Tuinmeubelen telefonisch contact gehad over beschadigde kussens van hun tuinset. De klantenservice bood twee opties aan: nieuwe kussens kopen of zelf kussens laten maken en de kosten indienen voor vergoeding. Bij een bezoek aan de winkel in Venlo bleek dat de kussens wel beschikbaar waren, maar dat ze mogelijk alleen per set verkocht worden, wat leidde tot frustratie bij de klant die geen passende oplossing kon vinden.

Mijn Klacht:

Vandaag 5 mei 2025 telefonisch contact gehad over de kussens van ons tuinset. Ik heb deze gisteren op de handen gewassen en ze zijn allen beschadigd 12 kussens, naden laten los. De medewerker gaf aan dat de kussens niet meer te bestellen zijn en gaf ons een voorstel. Optie 1: 179,95 euro voor nieuwe kussens of optie 2: kussens zelf laten maken en de kosten doorgeven aan Kees Smit en dan is het afwachten of het wordt vergoed. We zijn optie 1 vandaag gaan onderzoeken in het filiaal in Venlo. Daar kregen we van de medewerker te horen dat de kussens er wel zijn, maar dat ze wellicht per set (stoelen) alleen weggaan. Wij werden goed geholpen en hebben naar verschillende opties gekeken, maar geen enkele optie past. Al met al voor niet naar Venlo gereden, 2x 58 kilometer en nog niet geholpen. De melding is wederom doorgezet naar de klantenservice. Onze conclusie wij worden van het kastje naar de muur gestuurd. Blijkbaar bestaat Kees Smit uit een klantenservice en verschillende filialen.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe set stoelen met kussens.
Of een nieuwe set kussens die bij deze stoelen horen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kees Smit Tuinmeubelen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kees Smit Tuinmeubelen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mjanssen88
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM