Klacht: Niet gekregen waarvoor betaald

A.M.J.A. op 11 december 2020 over Katja Callens in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Katja Callens heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 11 mei 2021
Reactie van het bedrijf:

Dag Adriana, Gelijk na betaling zou je van ons een mail moeten hebben ontvangen om alles te kunnen downloaden. Nu kan het echter zijn dat deze mail in een spam- of andere ongewenste folder is terechtgekomen. Heb je daar al...

Categorie Boeken
Status Opgelost
Datum 11 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb twee boeken besteld en 27 euro betaald. Niets meer gehoord en ook niets ontvangen. Voel me heel erg bedonderd

Gewenste Oplossing:

Ook ik wil de papieren versie(boek) ontvangen asap

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Katja Callens

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Katja Callens nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Katja Callens in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Katja Callens een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Katja Callens

Heeft op 11 mei 2021 om 10:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Dag Adriana,
Gelijk na betaling zou je van ons een mail moeten hebben ontvangen om alles te kunnen downloaden. Nu kan het echter zijn dat deze mail in een spam- of andere ongewenste folder is terechtgekomen. Heb je daar al gekeken?

Als je vervolgens niets vind, dan vraag ik me af waarom je ons niet even een mailtje stuurt, in plaats van dat je een klacht plaatst op een dubieuze website waar wij verder niets mee te maken hebben?

We hadden dit namelijk nog dezelfde dag op kunnen lossen.
Ik raad je dus aan om even in je mail te kijken. Kun je niets terugvinden, stuur me dan een berichtje naar [email protected]

Groet Katja

A.M.J.A.

Heeft op 11 mei 2021 om 10:03 geantwoord

te makkelijk gezegd dat mijn mail wel eens in de spam zou zitten. Daar zat hij dus NIET. Het is nu mei mijn klacht heb ik in december geuit.

Bericht van Katja Callens

4 jaren geleden - Dag A.M.J. dit is een dubieuze website dat geheel lost staat van ons. Ik kijk hier dus ook niet regelmatig. Ik ga er vanuit dat mensen mij persoonlijk contacteren als ze meer informatie willen, een probleem hebben met betaling of bijvoorbeeld niets ontvangen na betaling. Ik ben heel makkelijk te bereiken en probeer altijd binnen 24u te beantwoorden. Nogmaals, mail met op [email protected] met graag het betaalbewijsje er gelijk bij. Dan kunnen we gelijk handelen. Fijne dag en groet

Alle klachten die gemeld zijn door A.M.J.A.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM