Klacht: corona maatregelen

stalkerst op 16 december 2020 over Kabinet in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kabinet
Categorie Overheid
Status Nieuwe klacht
Datum 16 december 2020

Een klager uit zijn bezorgdheid over de huidige coronamaatregelen, waarbij hij stelt dat zijn rechten op vrijheid van meningsuiting en algemene vrijheid worden geschonden. Hij betwijfelt de effectiviteit van de maatregelen en vraagt zich af waarom er dit jaar geen griepdoden worden gerapporteerd.

Mijn Klacht:

ik vind dat op dit moment mijn rechten van de vrijheid van meningsuiting en vrijheid in het algemeen geschonden worden doordat alles dicht is en niks bewezen is over het corona virus.er worden alleen maar meer dingen in tegendeel bewezen en waar zijn onze griep doden dit jaar

Gewenste Oplossing:

zodra wij als burgers terug krijgen waar we recht op hebben en geen mondkapjes waarvan de werking nooit is bewezen meer hoeven te dragen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kabinet

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kabinet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door stalkerst
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM