Klacht: Kaarten Jan Smit 27-10-12

15mirjam op 18 oktober 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 18 oktober 2012

Een klant heeft kaarten besteld voor het concert van Jan Smit op 27 oktober 2012, maar deze zijn niet geleverd. De klant is teleurgesteld en geeft aan in de toekomst alleen nog via officiële sites te willen bestellen. Hoewel er beloofd is dat het geld teruggestort zou worden, is dit een week later nog niet gebeurd, wat de klant frustreert.

Mijn Klacht:

Kaarten worden niet geleverd van het concert van Jan Smit 27-10-12. Stom dat ik hier de kaarten had besteld. Voortaan doe ik dat via een officieele site. Geld zou ik terug gestort krijgen. Het is een week later, maargoed ze hebben toch een half jaar rente erover kunnen trekken.

Gewenste Oplossing:

Geld terug.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM