Klacht: Kaarten Coldpay niet gehad, geen geld terug

Pelk op 14 september 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 17 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels heeft de klant bericht ontvangen per mail en is de klacht opgelost.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 14 september 2012

Een klant van Ticketloket.com heeft drie kaarten voor een Coldplay-concert besteld, maar ontving deze niet een week voor het evenement. Ondanks beloften over terugbetaling, heeft de klant tot nu toe geen geld teruggekregen en uit zijn frustratie over de situatie, die hij als onterecht en vergelijkbaar met andere klachten beschouwt.

Mijn Klacht:

Zoals ik al kan lezen is mijn klacht vergelijkend met veel van de klacht op deze website. Wij hadden 3 kaarten besteld voor Coldplay, kaarten konden een week van te voren niet geleverd worden en kregen we ook niet. Pas toen ging er een lampje branden. Maar we zullen toch wel het geld terug krijgen zoals beloofd. Niet dus!! Na het lezen van alle reacties is het vertrouwen hierin ook 0%. Dit is gewoon belachelijk! Volgens mij heet dit ook wel geld stelen, waar wij gewoon voor moeten werken!

Gewenste Oplossing:

GELD TERUG!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Ticketloket.com beoordeeld.

Ticketloket.com

Heeft op 17 september 2012 om 21:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels heeft de klant bericht ontvangen per mail en is de klacht opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM