Klacht: bestelling betaald en na 3 weken nog steeds geen goederen

Mevr Serneels op 17 mei 2016 over JWLZ in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
JWLZ has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf JWLZ
Categorie Juweliers
Status Open
Datum 17 mei 2016

Een klant heeft op 29 april een bestelling geplaatst en betaald bij JWLZ, maar na drie weken heeft zij nog steeds geen goederen ontvangen en geen reactie op haar e-mails gekregen. De orderstatus op de website geeft aan dat er op betaling gewacht wordt, terwijl de klant al betaald heeft. Daarnaast blijkt het bedrijf Brands & Concepts BV permanent gesloten te zijn, ondanks dat bestellingen en betalingen nog steeds mogelijk zijn via de website.

Mijn Klacht:

Begin chatgesprek
VR 21:37
Beste, ik heb een bestelling geplaatst en betaald , Ordernr: 15578 de betaling is van mijn rekening gegaan op 29/04. Tot op heden is er nog niets aangekomen noch gereageerd op mijn mail. Op de site staat wachten op betaling als orderstatus, graag aktie ondernemen a.u.b en juiste info verstrekken, wij verwachten graag snel een antwoordt. Met dank Anne
Einde chatgesprek
Tnv Brands & Concepts BV blijkt permanent gesloten te zijn, op de website zijn bestellingen en betaling na ontvangen van mail met ordernr en betaalgegevens nog steeds mogelijk! Betaald en geen goederen,”Wat nu”!!!

Gewenste Oplossing:

Bestelling geleverd of het gestortte bedrag terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar JWLZ over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM