Mijn Klacht:
Ondanks dat ik mijn lidmaatschap bij JUROFOON tijdig en met reden had opgezegd, waarna ik ook niets meer van ze heb vernomen, krijg ik plotseling een dreiging van ARAG met dagvaarding. Geen factuur, geen herinnering, helemaal niets. Als ik dit aan ARAG laat weten, krijg ik als reactie terug:
“In dat geval zal het inderdaad op een zitting aankomen.
Ik wil u er voorts op wijzen dat bij opzegging de bewijslast bij de opzegger ligt.
U dient te kunnen aantonen dat u daadwerkelijk heeft opgezegd. Enkel een kopie van de brief overleggen zal onvoldoende zijn.
Dit toont namelijk niet aan dat een brief daadwerkelijk is verzonden. Pas wanneer u de brief aangetekend heeft verzonden en een aantekenbewijs kan overleggen kunt u de rechter aantonen dat u daadwerkelijk heeft opgezegd. Dit geldt ook voor een faxbevestiging of een leesbevestiging bij een email.
Daarnaast bevestigt Jurofoon altijd de ontvangst en verwerking van de opzegging.
Jurofoon heeft geen opzegging van u ontvangen. U bent dan ook niet in het bezit van deze deze bevestiging.
Wij zien een procedure vol vertrouwen tegemoet.
Indien ik u verder nog ergens mee van dienst kan zijn, verneem ik dat uiteraard graag van u.
Met vriendelijke groet,
ARAG Financial Services”
Maar zoals gezegd, ik heb geen factuur of aanmaning ontvangen, alleen een ‘laatste dreigbrief’. Blijkbaar telt de bewijslast niet voor deze club.
Overigens, 1 van de redenen om op te zeggen, was omdat de klanten-website er vorig jaar, zeer lang uit lag. Je mocht dus wel betalen voor lidmaatschap, maar kreeg er niets voor terug.
Gewenste Oplossing:
Als mijn opzegging gerespecteerd wordt, mijn dossier gesloten en dit schriftelijk is bevestigd.
(Map: F1700669)


