Klacht: Levert niks en niet bereikbaar

Lisette1989 op 25 augustus 2022 over JAYNO.NL in de categorie Babykleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf JAYNO.NL
Categorie Babykleding
Status Open
Datum 25 augustus 2022

Een klant van JAYNO.NL heeft al drie weken op een bestelling gewacht, terwijl het bedrijf belooft binnen één dag te leveren. De bestelling staat als aangeboden bij DHL, maar DHL meldt dat er niets is geleverd. De klant kan JAYNO.NL niet bereiken, aangezien het bedrijf tot 5 september niet bereikbaar is.

Mijn Klacht:

Ik wacht al 3 weken op mijn bestelling. Beloven binnen 1 dag levering. Maar staat op aangeboden bij dhl terwijl die melden dat niks geleverd is. En dat we bij jayno onderzoek moeten starten. Maar die zijn niet bereikbaar tm 5 september. Nergens overigens bereikbaar.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mn pakketje geleverd, contact of geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door Lisette1989
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM