Klacht: Oud snoep ook na melden laten ze het liggen.

Niki1977 op 03 april 2020 over Jamin in de categorie Winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Jamin has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Jamin
Categorie Winkels
Status Open
Datum 3 april 2020

Een klant van Jamin heeft herhaaldelijk geklaagd over oud en hard snoep in de winkel, wat leidt tot ongemak bij het consumeren. Ondanks meerdere meldingen en terugkerende bezoeken, blijft de situatie onveranderd, en de manager biedt geen adequate oplossing. De klant vraagt zich af waarom de problematische snoepbakken niet worden verwijderd.

Mijn Klacht:

Ik ga met regelmaat naar Jamin. Ik heb nu al meerdere keren melding gedaan van oud en keihard snoep. Je breekt je tanden er bijna op. Ben al meerdere keren terug gegaan. De manager zegt doodleuk. Mevrouw mag vanuit de achterzijde van de bak scheppen. (Was trouwens net zo oud en hard) waarom haalt hij die bak niet weg… het is niet meer goed. Toch weer poging gedaan. Ander snoep ook hard en oud.

Gewenste Oplossing:

Oud snoep verwijderen voor vers snoep

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jamin

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jamin nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Niki1977
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM