Mijn Klacht:
Middels deze dienen we een klacht in jegens de Elvisfanclub It’s Elvis Time.
Oktober 2018 hebben we een adreswijziging middels het contactformulier en email doorgegeven, helaas nooit geen antwoord op gekregen. Blijkbaar is deze wijziging compleet genegeerd omdat het clubblad sindsdien niet meer ontvangen wordt op het nieuwe adres.
Hierdoor waren we genoodzaakt om nogmaals het contactformulier in te vullen om bevestiging te vragen dat de adreswijziging was doorgevoerd. Nogmaals nooit een reactie opgekregen.
Vervolgens hebben we het via het e-mailadres [email protected] geprobeerd om in contact te komen, maar helaas er wordt nergens op gereageerd.
De voicemail van telnr. 06-13834206 inspreken is kansloos en telnr. 0594-518265 is niet meer in gebruik.
Kortom behalve Elvis is ook de fanclub It’s Elvis Time helaas overleden.
Gewenste Oplossing:
Als je na meer dan 30 jaar lidmaatschap zo behandeld wordt, is er maar oplossing en dat is restitutie van het lidmaatschap dat reeds betaald is.


