Klacht: plant met afgebroken bladeren ontvangen en in slechte staat ontvangen

D. Aanraad op 20 december 2019 over Intratuin in de categorie Tuincentra

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Intratuin
Categorie Tuincentra
Status Nieuwe klacht
Datum 20 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vorige week klacht ingediend bij de klantenservice van Intratuin. 2 planten besteld, een in perfect staat de andere het tegenovergestelde.
2 afgebroken bladeren en de andere bladeren dof en slap, een zielig hoopje plant en dat voor eur 110,-. Voor dat bedrag wacht je wel 2 planten van goede kwaliteit.
Op mijn klacht heb ik tot nu toe geen enkele reactie ontvangen! Slechte zaak en slechte reclame voor Intratuin.
Ik zou het op prijsstellen als hier een oplossing voor komt middels een nieuwe plant toe te sturen of mij de kosten van een plant te retourneren

Gewenste Oplossing:

Nieuwe plant toesturen of aankoopbedrag 1 plant terug te storten

Beoordeling 8/10 star-4 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door D. Aanraad
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM