Klacht: Verkeerd geleverd artikel

Beckerse op 04 oktober 2024 over Intertoys in de categorie Speelgoedwinkels - Ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆

Mijn Klacht:

Online een verjaardagskado voor het komend weekend uitgezocht. Vandaag ontvangen en blijkt het een totaal verkeerd artikel te zijn. Contact gezocht met de klantenservice en dan krijg je te horen dat je het artikel maar moet retour melden, ergens gaan inleveren en als zij het ontvangen hebben dan wordt het goede artikel verzonden. Dan ben je dus nu met het weekend ertussen een week verder. Is niets anders mogelijk krijg je constant door de medewerkster te horen. Dat is de procedure, dat is de procedure. Terwijl we het kado nodig hebben. Vervolgens retour gemeld om dan snel naar een DHL punt te gaan voor 16 uur zodat het vandaag nog teruggaat en krijg ik geen retourlabel dus vandaag gaat het niet meer weg en van het weekend dus ook niet. Dus straks anderhalve week verder. Er nu maar voor gekozen om naar een filiaal te gaan om het te ruilen. Extra erop uit om toch maar een kado te hebben. Kilometers maken en tijd kwijt. Procedure, procedure dat is waar ze zich achter verschuilen. Er zal ook ee n procedure zijn dat er gecontroleerd wordt of het juiste artikel verzonden wordt. Maar daar houdt men zich dan niet aan blijkbaar. Helaas niet meedenken met de klant. Nu kun je dus als klant hun fout oplossen met extra tijd en uitgaven. Echt geen reclame voor intertoys!!!

Gewenste Oplossing:

Meedenken met klant en niet procedure, procedure. Het is hun fout.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Intertoys

Reactie van de melder van de klacht Beckerse

1 jaar geleden - Totaal niet klantgericht!!! Laatste inkoop gepleegd bij deze flut winkel

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Intertoys nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Beckerse
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM