Klacht: aangerekende kost om zogezegd ontbreken van een hoedenplank in gehuurde wagen

Bertin Lal. op 19 maart 2022 over InterRent in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf InterRent
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 19 maart 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij inleveren van gehuurde auto Citroen Grand C4 space Tourer (6 1 zitpl.) werd ons erop gewezen dat hoedenplank ontbrak. Maar er is nooit een hoedenplank aanwezig geweest…. Nu rekenen ze daarvoor 400 euro aan als schadevergoeding….. een maffiapraktijk en zeker de persoon die zogezegd alles controleerde….. Wat kunnen wij hieraan doen, want wij zijn zeker niet schuldig, en moeten wij toch niet betalen voor iets wat er oorspronkelijk niet aanwezig was in wagen.

Gewenste Oplossing:

Niets te betalen, want er WAS EENVOUDIGWEG oorspronkelijk GEEN HOEDENPLANK AANWEZIG.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over InterRent

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over InterRent nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bertin Lal.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM