Klacht: Abonnement opzeggen

BernardHermans op 25 augustus 2014 over Internettelefoongids.nl in de categorie Online Gidsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Internettelefoongids.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Online Gidsen
Status Open
Datum 25 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ook ik ben er ingetuint om een abonnement te nemen op de internettelefoongids. In het eerste telefonisch gesprek maakten ze de opmerking dat hetzelfde was als voorgaande jaren. Ik had dus de indruk dat het om een bestaand contract ging. Bij binnen komen van de rekening bleek dit dus niet het geval. Naast deze rekening heb ik niets ontvangen.
Volgens mij is tijdens het gesprek ook niets verteld betreffende een bedenktijd en ook geen schriftelijke overeenkomst is gestuurd naar mij.
Bovendien was het telefoonnummer die op hun website is geplaatst niet correct. Door internettelefoongids is toegegeven dat dit hun fout was.
Ik wil echter van het contract af en heb de rekening niet betaald.
Via email en SMS heb ik aangegeven van het contract te willen en ook niet te betalen omdat het telefoonnummer 1 maand lang foutief op de website stond.
Ik verwacht binnenkort een nieuwe aanmaning om te betalen en er wordt al gedreigd met de incasso.
Wat zijn mijn rechten en hoe kom ik van dit contract af ?

Gewenste Oplossing:

Tevreden bij:
Als het abonnement is opgezegd zonder betaling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Internettelefoongids.nl over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM