Mijn Klacht:
Zojuist heb ik een brief ontvangen van Proximo (incassobureau) en gaf aan dat er nog 2 openstaande facturen betaald moet worden.
Ik heb bij EnergieFlex gezeten en opeens ben ik overgenomen door Innova. EnergieFlex is failliet gegaan.
Ik heb heel snel de stap gezet om over te stappen naar ENGIE. Op 02-11-2018 heeft ENGIE mij verwelkomt als klant. Ik heb hier een bevestiging van ontvangen.
Ook heb ik van Innova nog een eindafrekening ontvangen waarop het bedrag van de maand november 2018 (86,00€) niet betaald hoeft te worden.
Enexis zegt dat ik op 02-11-2018 klant ben van ENGIE. Blijkbaar is de overstap goed uitgevoerd door ENGIE.
1 factuur gaat over een voorschot bedrag van de maand november 2018 86,00€
De 2de factuur gaat over een klein bedrag van 5,28€. Ik heb blijkbaar iets meer energie verbruikt. Kan gebeuren en ik sta ook open voor betaling van 5,28€
Heb Proximo meerdere keren gebeld voor tekst en uitleg maar de 2 medewerkers die ik heb gesproken willen mij niet meer te woord staan.
Ik heb alle bewijsstukken afgedrukt met daarbij mijn tekst en uitleg en dat ik niet akkoord ga met een betaling van 86,00€ (voorschot maandbedrag november 2018) dit wil ik aangetekend sturen naar Proximo.
Kunt u mij wellicht nog meer vertellen wat ik kan doen om deze zaak te versnellen?
Aankloppen bij de geschillencommissie een volgende stap?
Gewenste Oplossing:
Dat het openstaande bedrag van 86,00€ (voorschot bedrag november 2018) niet betaald hoeft te worden.

