Mijn Klacht:
ik ben over gehaald om voor jullie bedrijf te kiezen, ik zou voordeel hebben vanwege dat ik zzper ben en korting dit en korting dat,bla bla bla.
nu is er vanuit jullie bedrijf erkent dat er informatie naar mijn is achter gehouden en het toezeggen van dit alles niet correct is gegaan.
Nu willen jullie mijn maand bedrag herzien, tussen persoon wist mijn over te halen dat ik geen 189 euro per maand zou moeten betalen maar 133 euro,door alle voordelen enzo.
Nu betaal ik 208 euro en dit zou komen door een berekening van de afgelopen 3 jaar.
nu moet ik mijn jaarverbruik van 2020 laten zien en gaan jullie kijken waar jullie het bedrag van 133 euro op gebaseerd hebben.
Ik kreeg te horen , bij het verkoop praatje dat alles te zien was qua verbruik .
Nu ben ik helemaal klaar met jullie aanpak van mijn probleem van misleiding en wil ik stappen ondernemen om mijn recht te halen, het verschil van mijn vorige contract, maand bedrag van 189 euro en de 208 euro die jullie met berekenen wil ik gecompenseerd zien worden.
Gewenste Oplossing:
teruggaven van 228 euro,dit is wat ik meer betaal door het overstappen naar jullie, ik zou veel minder betalen volgens jullie bemiddelaar, dit door voordelen zij hij.


