Mijn Klacht:
Ik werd vandaag gebeld door de nationale adviesgroep.
Ze zeggen GEEN verkopende partij te zijn, maar wilde me toch een contract van Innova energie aansmeren.
Toen ik dat dus zag, dat ze me naar een contract willen hebben van Innova, wilde ik het gesprek beëindigen, maar ze blijven maar door praten, waarop ik op een nette manier de verbinding heb verbroken.
Daarna hebben ze gewoon nog 3x terug gebeld, op me huislijn, en op me mobiel
Hoe bedoel je, asociaal, en wat snap je niet van: ik heb hier geen zin in, of ik wil dit niet.!!!
Ik ga ook de nummers doorgeven aan: bel me niet.
Trap niet in deze praatjes van ze, want nu werd het spelletje gespeelt, dat ik eerst iemand heb gesproken, maar die was dus nog niet bevoegd, om een contract af te sluiten, dus werd ik verbonden naar een ander.
Nummer 1 is dus om te zien of je interesse hebt, en als hij je aan de haak heeft, dan wordt je doorgeschakeld naar een ander, die je binnen probeert te hengelen.
Trap hier niet in.! ! !
Mvg. Rob.
Gewenste Oplossing:
Ik zou zeer blij zijn, OM NOOIT MEER GEBELT TE WORDEN DOOR INNOVA, OF DE NATIONALE ADVIESGROEP.! ! !
Of welke andere vorm ze in de toekomst aannemen, om de contracten af te sluiten.

