Klacht: Betalen te weinig met wat ze communiceren naar klant

fairyqueen62 op 02 februari 2024 over Innova Energie in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 2 februari 2024

Na zeven weken ontving de klant de eindafrekening van Innova Energie, waarin drie fouten zijn geconstateerd. Er wordt een bedrag van 59 euro berekend voor 0 gebruik, de betaalde voorschotbedragen komen niet overeen met de factuur en er is een verschil van 59 euro in de terugbetaling die niet is uitgelegd. Ondanks meerdere e-mails blijft de communicatie van het bedrijf onbevredigend en zijn de fouten niet opgelost.

Mijn Klacht:

Na 7 weken wachten was de eindfrekening er-met 3 fouten:

voor 0 (!) gebruik word er een bedrag v.59 euro berekend,de betaalde voorschotbedragen kloppen niet met factuur,want mijn bedragen zijn hoger.

Meerdere mails verder nog geen uitleg over de verschillen.
Alle correspondentie ligt voor,er word niet (begrijpend) gelezen nog op de fouten ingegaan.

Volgens Innova mail van 3 januari 2024 zou ik 809,84 e terug ontvangen,
echter is er slechts 750,84 e betaald.

Dat verschil word tot heden niet uitgelegd,nog betaald.
Wat een aanfluiting voor de omgang met een klant.
Slechte ‘service’.Ben overgestapt na 1 jaar elende van begin af aan.

Gewenste Oplossing:

Ik wil uitleg over de verschillen op mijn eindafrekening en mijn tegoed van 59 euro z.s.m. ontvangen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Innova Energie

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Innova Energie nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door fairyqueen62
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie