Klacht: aanmaning

nine87 op 06 januari 2020 over Innova Energie in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 6 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb een aanmaning gekregen waarbij ik 12,40 extra moest betalen terwijl ik niet eerder een factuur heb ontvangen. geprobeerd om contact op te nemen maar dit lukte niet lang in de wacht gestaan en daarna werd de verbinding verbroken

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik de aanmaningskosten niet hoef te betalen en dat er maandelijks een factuur gestuurd zou worden met een uiterste betaaldatum daarop vermeld, ik ben ook van plan om over te stappen naar een andere energieleverancier

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Innova Energie

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Innova Energie nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door nine87
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie