Klacht: Levertijd van 7 weken, meer dan heb dubbele. Communicatie nul.

rozemarijnvr op 19 september 2019 over Inhouse in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Inhouse has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Inhouse
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 19 september 2019

Een klant heeft in juni zes stoelen besteld bij Inhouse, met een verwachte levertijd van zeven weken. Na vijftien weken is er nog steeds geen levering en is de communicatie vanuit het bedrijf als slecht ervaren, met onvriendelijke en denigerende reacties. De klant vraagt zich af waarom Inhouse niet transparant is over de leveringsproblemen, terwijl het volledige bedrag al is betaald en de stoelen nog steeds op de website worden aangeboden met de oorspronkelijke levertijd.

Mijn Klacht:

Begin juni 6 stoelen besteld via de In House webshop. De levertijd betrof 7 weken. Nu zijn we ongeveer 15 weken verder en er is geen zicht op wanneer de stoelen geleverd worden. Meerdere telefoontjes gepleegd. Wordt van het kastje naar de muur gestuurd. Klant onvriendelijk en denigerend aan de telefoon. Uiteindelijk blijkt dat de fabriek de stoelen nog niet kan leveren. Waarom In House hier zo raadselachtig over doet is mij een vraag. Het volledige bedrag is al betaald, hoop dat mijn stoelen toch ooit nog komen … Op de site worden de stoelen nog steeds verkocht met het lokkertje ‘levertijd 7 weken’.

Gewenste Oplossing:

Wanneer In House duidelijkheid verschaft en eventueel een kleine korting om het geleden leed wat te verzachten. Ben geneigd de gehele bestelling af te blazen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Inhouse over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM