Klacht: Stormschade na maanden niet behandeld

Anita708 op 06 september 2022 over Independer.nl in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Independer.nl is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Categorie Verzekering
Status Nieuwe klacht
Datum 6 september 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik bel inmiddels wekelijks en krijg altijd hooge prioriteit maar ben al maanden bezig om een simpele schade geregeld te krijgen. Kan het niet repareren maar zit met vocht en schimmel inmiddels super ongezond.

Begin er niet aan Independer!!

Gewenste Oplossing:

Afhandeling van mijn schade

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Independer.nl over deze klacht.

Bericht van Independer.nl

3 jaren geleden - Beste Anita, Wat vervelend om te lezen dat je schade melding nog niet is afgehandeld. Het is op dit moment inderdaad erg druk bij de schade afdeling, waardoor de wachttijd langer is dan normaal. Ik begrijp dat je hier niet op zit te wachten! Ik hoop dat je hier zo snel mogelijk bericht over ontvangt.

Alle klachten die gemeld zijn door Anita708
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM