Mijn Klacht:
Independer heeft de hele nare policy om je te bestoken met mails die inhoudelijk na heel veel gedoken niet blijken te kloppen maar waar je niet op kan reageren.
Eerst kreeg ik een mail dat er een alarm systeem in de auto ingebouwd moest worden om de verzekerings dekking niet te verliezen. Dat bleek na een week gedoe en heel veel moeite toch niet te kloppen. Dat hadden ze kunnen weten als ze zelf de polis hadden gelezen.
Nu heb ik een mail gekregen omdat ze geen schade vrije jaren kunnen vinden. Ze staan er gewoon in Roy maar ik moet weer moeite doen om het te bewijzen.
Beide berichten komen per mail maar daar kun je niet op reageren. MOET per Whatsapp want dat is veilig volgens Independer.
Zeer slechte ervaringen tot nu toe. Ze lijken echt een hekel te hebben aan klanten.
Gewenste Oplossing:
Ophouden met mailen en eerst uitzoeken hoe het in elkaar steekt voordat ze iets besluiten. En als je besluit te mailen, dan lees je ook het antwoord.

