Mijn Klacht:
Wij bestellen al jarenlang met plezier bij De Beren Spijkenisse, maar helaas ging onze laatste bestelling (begin december 2025) op meerdere punten mis.
Wij bestelden twee Chicken Crush burgermenu’s, waarvan één met specifieke aanpassingen vanwege voedselintoleranties. Deze aanpassingen geven wij altijd correct door en worden normaal ook goed opgevolgd.
Dit keer:
Ontbraken beide porties appelmoes
Werden beide burgers niet volgens bestelling bereid (verkeerde saus, verkeerde toppings)
Was de extra betaalde bacon niet toegevoegd
Bleek bij navraag dat producten op waren, maar daarover zijn wij vooraf niet geïnformeerd
We hebben direct telefonisch contact opgenomen. Na uitleg werd slechts één burger opnieuw bezorgd. Daardoor bleef er voor één persoon geen eetbare maaltijd over, wat extra vervelend was na een lange werkdag.
Daarna hebben wij twee keer per e-mail contact gezocht met De Beren Spijkenisse, maar tot op heden geen enkele reactie ontvangen. Dat vinden wij als vaste klant bijzonder teleurstellend.
Wat vooral tegenviel, is dat wij zelf moesten aandringen op een oplossing. We begrijpen dat er fouten kunnen gebeuren, maar vinden het belangrijk dat er in zulke situaties actief wordt meegedacht én gecompenseerd, zeker als er extra is betaald voor niet-geleverde producten.
Gewenste Oplossing:
Een passende compensatie voor de ontbrekende en verkeerd geleverde producten
Een reactie vanuit De Beren over hoe dit in de toekomst beter opgepakt kan worden
Wij hopen namelijk in de toekomst weer met plezier te kunnen bestellen.

